AktualnościMiastoStrona główna

Superelewacja. Więcej czasu na zgłoszenie!

Miasto przedłuża termin zgłoszeń do konkursu „Superelewacja”. Na właściciela budynku z najładniejszą elewacją czeka nawet 8 tys. zł.

Początkowo przyjętą datą zakończenia przyjmowania zgłoszeń do tegorocznego konkursu na „Superelewację” był 15 maja. Z powodu koronawirusa oraz małej liczby zgłoszeń, termin przyjmowania zgłoszeń postanowiono wydłużyć aż o miesiąc.

– W związku z wyjątkową sytuacją, spowodowaną epidemią koronawirusa i związanym z tym niewielkim zainteresowaniem konkursem „Superelewacja”, Paweł Grzybowski – burmistrz miasta Rypin zdecydował o przesunięciu terminu zgłoszeń do udziału w konkursie do dnia 15 czerwca – informuje Urząd Miasta.

Jednocześnie UM przypomina, że celem konkursu jest wyłonienie najładniej wyremontowanych i odnowionych elewacji budynków na terenie Rypina. Do konkursu można zgłosić elewacje co najmniej 15-letnich budynków, wyremontowanych lub zmodernizowanych w okresie ostatnich dwóch lat, od terminu składania zgłoszenia.

Właściciel zwycięskiej fasady otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 8 tys. zł. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziano nagrodę w wysokości 4,5 tys. zł, zaś trzeciego – 2,5 tys. zł. – Zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Rypin (ul. Warszawska 40) do dnia 15 czerwca br. – informuje Urząd. – Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Marek Kiedrowski z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji, Urzędu Miasta Rypin pod numerem telefonu 54 280 96 34.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, deklaracja konkursowa oraz regulamin znajdziemy na stronie internetowej Urzędu Miasta: www.rypin.eu.

MS

foto UM RYPIN

Podobne artykuły

Back to top button