AktualnościKronika kryminalnaPowiat rypiński

Śmierć motocyklisty

Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Szustek, gm. Skrwilno. Doszło tam do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem, w wyniku czego śmierć poniósł 45-letni mężczyzna.   
 
Wczoraj (11.04.2021r) o godzinie 15:50 dyżurny policji w Rypinie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Szustek, gmina Skrwilno. Natychmiast udali się tam policjanci.
Po wykonanych czynnościach na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 60-letni kierowca samochodu osobowego m-ki Skoda na prostym odcinku drogi, wykonując manewr skrętu w lewo nie upewnił się co do możliwego bezpiecznego wykonania manewru na skutek czego został uderzony przez kierującego motocyklem m-ki Honda, który był w trakcie wyprzedzania. W wyniku obrażeń ciała 45-letni kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Kierowca skody był trzeźwy. 
Czynności na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem ostatecznej przyczyny wypadku.

Źródło i foto KPP w Rypinie

Podobne artykuły

Back to top button