Informator

Retransmisja koncertu ANDR w kinie Bałtyk

Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie

Rypiński Dom Kultury – Kino “Bałtyk” zaprasza na spotkanie z Wielką Sztuką na Ekranie. 28 sierpnia – godz. 17:00. Czas trwania 180 minut (w tym przerwa), polskie napisy. Bilety w cenie 40 zł. do nabycia w kasie kina lub online: www.bilety24.pl.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. 

Źródło i foto RDK Rypin

Back to top button