UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rypin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Tragiczny wypadek na ulicy Nowe Osiedle w Rypinie

Albert Lademan

Albert Lademan


W Rypinie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła 68-letnia piesza. Incydent miał miejsce 30 października, a jego okoliczności są obecnie badane przez policję. Z relacji wynika, że kierowca samochodu osobowego uderzył kobietę, gdy ta przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policja apeluje o ostrożność na drogach, zwłaszcza w trudnych warunkach widoczności.

Do wypadku doszło w godzinach wieczornych, gdy dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie przeprowadzili niezbędne czynności wyjaśniające. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca pojazdu marki Opel Astra potrącił pieszą. Niestety, mimo szybkiej pomocy, kobieta zmarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń.

Obecnie rypińska policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratora, które ma na celu ustalenie wszystkich okoliczności wypadku. Podczas tego tragicznego zdarzenia kierowca był trzeźwy. Policjanci przypominają o konieczności zachowania ostrożności na drogach, szczególnie w okresie jesiennym, kiedy to widoczność znacząco się pogarsza. Warto, aby wszyscy użytkownicy dróg przestrzegali przepisów i byli odpowiedzialni wobec siebie oraz innych uczestników ruchu.

Źródło: Policja Rypin


Oceń: Tragiczny wypadek na ulicy Nowe Osiedle w Rypinie

Średnia ocena:4.78 Liczba ocen:22


Zobacz Także