UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rypin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zaproszenie na Spotkanie Klubu Filmowego w Rypinie


W najbliższy piątek, 19 maja, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego w Rypinie. Wydarzenie, które ma miejsce w Sali Wystaw i Promocji MPBP, obejmować będzie projekcję thrillera Alfreda Hitchcocka z 1960 roku. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z klasycznym dziełem, a sam seans wzbogaci wyjątkowa muzyka Bernarda Herrmanna.

Film, który zostanie pokazany, opowiada historię dziewczyny uciekającej ze skradzionymi pieniędzmi, która zatrzymuje się w pensjonacie na odludziu. Niestety, jej losy kończą się tragicznie, co czyni ten thriller jednym z najbardziej pamiętnych dzieł reżysera. Atmosfera i napięcie, jakie towarzyszą projekcji, z pewnością dostarczą widzom wielu emocji.

Organizacja spotkania została wsparta przez lokalną spółkę Biogazownia Rypin, dzięki czemu możliwe było zakupienie Parasola Licencyjnego na bezpłatne projekcje. Wstęp na wydarzenie jest wolny, co stanowi doskonałą okazję dla mieszkańców Rypina do spędzenia czasu w atmosferze kinematograficznej. Serdecznie zaprasza się wszystkich miłośników kina oraz osoby, które chciałyby poznać bliżej twórczość Hitchcocka.

Źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie


Oceń: Zaproszenie na Spotkanie Klubu Filmowego w Rypinie

Średnia ocena:4.99 Liczba ocen:24


Zobacz Także